Serdecznie Zapraszamy

AMERICAN-BULL
Zacznij tutaj

Najlepsze amerykańskie restauracje w Europie

Jesteś w Europie i gotów zabić dla prawdziwego burgera lub przyzwoitego talerza z nachos. Oto, gdzie można uzyskać właściwy smak państw.

Częścią zabawy w Niemczech jest polowanie na idealny wurst lub sznycel.

Szkoda byłoby opuścić Francję, nie kosztując kilku dobrych naleśników.

I żadna podróż do Wielkiej Brytanii nie jest kompletna bez zjedzenia co najmniej raz tradycyjnego angielskiego śniadania.

Ale czasami tak naprawdę potrzebujesz dobrego burgera i frytek. Lub inna specjalność związana ze Stanami Zjednoczonymi.

Na szczęście istnieje kilka restauracji na kontynencie, które oferują menu, które zaspokoją potrzeby nachos, piwa korzennego i tłumów śniadaniowych.

„White Trash Fast Food”, Berlin

berlinBerlin’s White Trash Fast Food to jeden z najlepszych hamburgerów w mieście.

Obszar tematyczny w dzielnicy Prenzlauer Berg w stanie Chinatown (hej, państwa są eklektyczne) obejmuje duży, nocny napływ tłumów z dwoma scenami dla muzyki na żywo, salon tatuażu na pamiątki i kino, w którym ludzie mogą palić.

Wpadnij w każdą noc tygodnia, aby znaleźć lokalny show punkowy na rock and roll bingo, z drag queens do rockabilly dzieci. To jedno z niewielu miejsc w mieście, w którym można być głośnym Amerykaninem.

Całe wnętrze przenosi mini-muzeum dziwnych i cudownych z całej Ameryki.

Menu jest kreatywne, w tym rozrastający się burger ośmiornicy i autentyczny talerz nachos wielkości kabiny.

Koktajle są obfite, nigdy nie mierzone, a lemoniada doskonale słodzona.

Rezerwacje są zalecane.

„Śniadanie w Ameryce”, Paryż

Śniadanie w Ameryce – gdzie zawsze możesz polegać na dobrym posiłku ze wszystkimi niezbędnymi rzeczami.

To miejsce bez dodatków, które zapewnia dokładnie to, co obiecuje. Śniadanie serwowane jest przez cały dzień i obejmuje obfite burritos na śniadanie, jajeczne przyrządzone jajka, słone słody i prawdziwe bułeczki.

parisNic nie mówi o wygodnym jedzeniu, takim jak brunch weekendowy z nieograniczoną ilością kawy, stosy naleśników z jagodami, bekonem i jajkami.

Każdy stół ma własny toster, więc jeśli toast jest zimny, to twoja wina.

Pewnie, płacisz paryskie ceny za wysokiej jakości jedzenie Denny’ego, ale z przyzwoitymi wegetariańskimi burgerami na bułce brioche i trudnymi do znalezienia napojami gazowanymi, takimi jak A & W Root Beer i Dr Pepper, to jest tego warte.

Hamburgery są podawane z miłością, ze wszystkimi dodatkami.

Desery są zwieńczone maleńką amerykańską flagą, a porcje są duże i lepkie.

Linie mogą zostać wydłużone, ale obroty są szybkie.

„Bugsy’s”, Paryż

parisVespas zastąpiły Fordsa, ale poza tym jego czystą Amerykę z 1920 roku.

Chociaż wielu uznałoby to za świętokradztwo, jedząc amerykańską kuchnię we Francji, Bugsy’s warto odwiedzić tylko dla tej usługi.

To jest najbliższa rzecz, jaką Paryż ma do lokalnego otworu do podlewania, wraz z kółkiem do łatwej rozmowy. Jego wystrój z epoki prohibicji z lat 20. XX w. Oddaje hołd Al Capone – sztucznemu, ale nie przesadnemu.

Jedzenie jest po prostu tym, czego można się spodziewać: kapiącą nachos, gigantycznymi cheeseburgerami, złocistymi stekami i dużymi kurczakowymi sałatkami Caesar.

Miejsce jest zwykle zapakowane. Duże ekrany grające w piłkę nożną – zarówno amerykańską, jak i europejską – są przyjazne dla podróżujących samotnie.

Tak zajęty, jak to miejsce może dostać, personel nigdy cię nie spieszy. Najlepszy ze wszystkich, nigdy nie dadzą ci oka, jeśli źle wymówisz „merci”.

„Szalejące Sniadanie w Kalifornii”, Berlin

Naleśniki – najlepsze poranne jedzenie, jakiego nigdy nie próbowaliście.

Są sytuacje, w których typowe niemieckie śniadanie z wędlin i serów po prostu się nie sprawdza.

Berliński tłum imprezowy może tańczyć w środę w niedzielę rano, a następnie udać się do restauracji California Breakfast Slam w Neukölln, aby pielęgnować kaca z obfitym posiłkiem i mocną kawą.

Nie tylko znajdziesz najlepsze amerykańskie naleśniki w mieście, ale także jedno z niewielu miejsc, w których można dostać jajka Benedict lub huevos rancheros.

Napoje zawierają cierpki mimoz krwi i korzenną Mary.

Specjały Pancake mają smaki, takie jak ricotta z cytryny; oliwa z oliwek z ciemną czekoladą i solą morską; i jabłko, granat i dynia.

Możesz nawet otrzymać wersję zimnego talerza „talerza do mycia rąk” wraz z jakościowymi kawałkami mięsa, francuskimi i hiszpańskimi serami, jogurtem, granolą, chlebem i pastami do smarowania. To wysokiej jakości jedzenie z niskimi cenami w Berlinie.

Obsługa jest boleśnie powolna, ale nikt nie je w Berlinie na usługi. Najlepiej zignorować grading snarka, na przykład wydrukowane ostrzeżenie, że diner będzie „pobierał dodatkowe za irytujące zamówienia”.

„Przewracać Burgery „, Sztokholm

Trwało tournee w stylu „Super Size Me”, aby uzyskać te burgery.

Właściciel restauracji Flippin ‚Burgers Jon Widegren wyruszył w podróż przez Stany Zjednoczone, jedząc 64 hamburgery w 38 dni i grając w 100 gier z , aby znaleźć sekret za wszechmocnym amerykańskim jedzeniem.spiny za darmo.

stockholmJego restauracja w Sztokholmie, która została otwarta wiosną ubiegłego roku, jest znana z najlepszego burgera w Szwecji, prawdopodobnie jednego z najlepszych w Europie.

Wykonany jest z chudego mięsa, jest soczysty, nigdy tłusty, a do wyboru są klasyczne podwójne burgery cheddar lub krykieta, specjalność zwieńczona kremowym serem, marynowana cebula i jalapeños. Boki frytek są gorące, rześkie i obfite, podawane z majonezem ziołowym.

Koktajle mleczne są w smakach lodów Ben i Jerry, a wybór piwa obejmuje amerykańskie zszywki, takie jak Pabst i Samuel Adams, a także bardziej egzotyczny import z Namibii i Zachodniego Brzegu.

Jedyną wadą jest jego popularność, która ciągnie się w długich kolejkach z ludźmi czekającymi do dwóch godzin na posiłek. Dostań się tam wcześnie, kiedy otworzą o 17:00. za najlepszy strzał w unikaniu tłumów.

Obsługa jest doskonała – wiedzą, jak zawracać duże ilości bez popychania ludzi przez drzwi.