Serdecznie Zapraszamy

AMERICAN-BULL
Zacznij tutaj
amerykańskie naleśniki

5 mitów o amerykańskim jedzeniu, które muszą umrzeć

Jako Amerykanin polski, moi przyjaciele zawsze kwestionują mój stan zdrowia i nawyki żywieniowe. Ponieważ jest tak wiele mitów o amerykańskim jedzeniu, które po prostu nie umrą. Zmieńmy to.

1. Jedliśmy tylko McDonalda

 

A post shared by McDonald’s (@mcdonalds) on

Minęły miesiące odkąd ostatni raz jadłem w McDonald’s. Jedyna chwila, którą ktoś naprawdę spożywa w McDonald’s, to szczególnie haniebny kac lub być może w czasach zubożenia. To nie jest aż tak dobre: ​​mimo że McDonald’s pojawił się praktycznie wszędzie na świecie, a więc jest typem korporacyjnej maskotki dla Ameryki, nie jest szczególnie popularny wśród Amerykanów, gdy mamy znacznie lepsze opcje burgerów, takie jak Shake Shack, Pięciu facetów i In-N-Out. Niedawny spadek ich sprzedaży – zarówno w Stanach Zjednoczonych, jak i na całym świecie – jest przynajmniej częściowo spowodowany fałszem kolejnego mitu:

2. Jemy tylko niezdrową żywność

Okay, przyznano punkt: otyłość jest poważnym problemem w Stanach Zjednoczonych. A nasze nawyki żywieniowe są, w porównaniu do większości świata, absolutnie okropne. Ale robi się coraz lepiej: ostatnie badania wykazały, że Amerykanie zaczynają budować zdrowszą kulturę żywnościową, i można zaobserwować tę powolną tendencję w rozwoju zdrowszych menu w lokalnych restauracjach, wzrost wegetarianizmu i weganizmu w Ameryce, oraz upadek fast foodów takich jak McDonald’s.

3. Nasze piwo jest do dupy

 

Z jakiegoś powodu ankieta po sondażu dowiodła, że ​​świat uważa, że ​​amerykańskie piwo jest najgorsze. Ale ostatnia mapa, która zrobiła rundę w Internecie, pokazuje, na czym polega problem: ulubione piwo każdego kraju jest okropne. W Wielkiej Brytanii to Carling, który jest daleki od najlepszego piwa, a prawie wszystkie inne kraje mają najbardziej nijakie, nieszkodliwe piwo, które mają do zaoferowania jako swoje ulubione.

Amerykańskie piwo, szczególnie w tym stuleciu, stało się niesamowite, jeśli wiesz, co pić, i zyskało zróżnicowane umysły. Amerykańskie piwo rzemieślnicze należy do najlepszych na świecie. Darmowe sloty to jedyna rzecz, której brakuje w barach, kiedy idę na drinka.

4. Nowy Jork jest naszą stolicą żywności

Nowy Jork jest domem dla wielu wspaniałych potraw w Stanach Zjednoczonych. Ale jest poważnie overhyped. Oczywiście, kawałek Nowego Jorku jest prawdopodobnie najlepszy (przepraszam, Chicago) i robią bajgle lepiej niż prawie wszystkie inne miejsca na planecie, ale wielką zaletą amerykańskiej kuchni jest jej różnorodność. Jedzenie Cajun w Nowym Orleanie, Meksyku i Tex-Mex na południowym zachodzie, jedzenie dla duszy na południu, grillowanie i wszelkiego rodzaju przyprawione i gotowane mięso na Środkowym Zachodzie oraz owoce morza na północnych wybrzeżach: Stany Zjednoczone to szwedzki stół, który potrzebujesz podróżować, aby naprawdę poczuć.

5. Kwintesencją amerykańskiej żywności jest szarlotka

 

Nie. To pizza. Pizza to najlepsze amerykańskie jedzenie. Oto powody, dla których:

  • Ukradliśmy go z innego kraju i poprawiliśmy go.
  • To jest szalenie niezdrowe, ale oszałamiająco pyszne.

Można go dostosować do każdej kultury i stylu diety: czy jesteś Midwesternerem, który uwielbia swoje jedzenie nasączone tłuszczem i nieuzasadnioną ilością składników? Mieć kawałek Chicago. Chcesz coś zjeść na wyspie, na przykład ananas i trochę szynki? Zdobądź Hawajczyka. Chcesz czegoś minimalnie zdrowego? Zdobądź pizzę ogrodową z fetą i rukolą. Pizza jest nieskończenie elastyczna. Podobnie jak Ameryka.

Powiedz mi, że nie jest bardziej amerykański niż ciasto owocowe, które mamy raz w roku.

Dodaj komentarz